niedziela, 18 marca 2012

zabawa z cieniami na mokro


Powiem wam tak, do wczoraj nie wiedziałam co to znaczy malować cieniami "na mokro". Na serio ;p
a przecież tak o tym głośno i wgl.. Więc poczytałam trochę o tym i doszłam do wniosku, że wystarczy nakładać cienie wilgotnym pędzelkiem i wychodzi nam to cale "na mokro" :D  wciąż wiec sobie siedzę przed lustrem i bawię się natchniona kolorami.Wychodzi raz lepiej, raz gorzej ale powiem wam ze efekt na serio ciekawy, teraz pewnie będę stosować moje cienie tylko na mokro (no niestety nie wszystkie się do tego nadają). Poniżej wstawiam wam kilka moich zdjęć z wczorajszego spaceru/makijażu ;D [moje notki jak na razie są jak widać trochę zwięzłe i krótkie, ale dopiero się rozwijam :) ].P.S. mam dalej problemy z obeznaniem tego całego śmiesznego HTML :D

2 komentarze:

  1. Oj tam html jest banalny, gorzej jeśli chodzi o dodanie css, bo tego jest znacznie więcej. Jeśli chodzi o szablony to w internecie jest pełno bardzo fajnych więc można przebierać ^^.
    Ja w ogóle nie umiem malować oczu, nigdy nie wychodzi tak jakbym chciała :(

    OdpowiedzUsuń
  2. mi tez nigdy tak jakbym chciała ;p ale to pewnie z braków dobrych pędzli :D posiadam tylko jeden wiec ciezko cos z nim zrobic. No ale kiedys moje marzenia sie spelnia i wtedy wymaluje caly swiat :)

    OdpowiedzUsuń